Üyelik Sözleşmesi

Üyelik, arnavutkoyrehberi.com.tr ziyaret eden kişilerin üyelik formunu doldurmaları ve aktif etmeleri durumunda elde ettikleri statüdür. Üyeler, arnavutkoyrehberi.com.tr tarafından belirlenen ve sınırları tayin edilen hizmetleri kullanma hakkına sahip olurlar. Bu hakların kullanımı, kullanım koşul ve yükümlülüklerinde yazan kurallara uygun olmak zorundadır. Üyelerin kullanım koşullarını ihlal etmeleri durumunda arnavutkoyrehberi.com.tr, yasal haklarını kullanmayı saklı tutmaktadır.

Sözleşmeye Dair Hükümler

1.Ziyaretçinin üye olmak istemesi halinde üyelik formunu doldurması gerekmektedir. Bunun için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Üyelik talep eden kişi, form bilgilerini doğru şekilde doldurduğu ve bilgilerin kesinlikle yanlış olmadığını kabul etmiş demektir. Sahte hesap, bilgi ve belge kullanan kişilerden dolayı emlakdeposu.com mesul tutulamaz. Sahtecilik yapan kişilerin tespit ve tayin edilmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin arnavutkoyrehberi.com.tr yetkilileri tarafından üyelik iptal edilebilir.

2.arnavutkoyrehberi.com.tr, üyeliklerin iptaline yönelik haklarını saklı tutar. Hiç kimse, iptal edilen üyeliğine yönelik dava açma hakkına sahip değildir. arnavutkoyrehberi.com.tr’u kullanan tüzel ve gerçek kişiler işbu sözleşme hükmünü kabul ve tasdik etmiş sayılır.

3.Üye olan kişiler arnavutkoyrehberi.com.tr hizmetlerini kullanma hakkını elde edebilirler. Bu haklar üzerinde arnavutkoyrehberi.com.tr tarafından birtakım değişiklikler yapılabilir. Bu değişikliklerin üyelere bildirimi veya bildirilmemesi tercihi arnavutkoyrehberi.com.tr’a münhasır bir davranıştır. Üyelerin güncelleştirmeden sonra eski haklarının kaybedilmesi veya haklarının devamının herhangi bir şarta bağlanmasından dolayı itiraz edilemez. Bu durumda kişi, üyelikten feragat etme hakkına sahiptir.

4.arnavutkoyrehberi.com.tr’da yer alan içerik, görsel, video veya tüm materyaller fikir ve sanat eserleri haklar kanuna istinaden korunmaktadır. Sitede yer alan bilgilerin izin alınmaksızın başka mercilerde doğrudan paylaşılması halinde arnavutkoyrehberi.com.tr kanuni haklarını kullanma hakkına sahiptir.

5.arnavutkoyrehberi.com.tr, yetkili mercilerin talep etmesi halinde üyelerin bilgilerini paylaşma hakkına sahiptir. Üyeler, portal kullanım şartlarını okuduklarını, anladıklarını ve tüm hükümleri kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmiş olurlar. Bu nedenle arnavutkoyrehberi.com.tr tarafından yetkili makamlara sunulan bilgiler için dava açma yoluna gidilemez.

Üyelik sözleşmesinden doğan hak ve yükümlülükler okundu, anlaşıldı ve kabul edildi. Bu sitenin kullanımı ve hizmetlerinden faydalanmanın ifade ettiği yükümlülük, tasdik olundu.

arnavutkoyrehberi.com.tr sitesini ziyaret eden veya üye olan kişiler, işbu sözleşme hükümlerini kabul ettiklerini ve/veya kullanım koşullarında yer alan tüm hükümlere uymayı peşinen taahhüt ettiklerini beyan ederler. Aksinin söz konusu olması halinde üye olanların veya ziyaret maksadıyla arnavutkoyrehberi.com.tr sitesini kullananların üyelik iptal ve siteyi ziyaret etmemeleri ihtar olunur.

arnavutkoyrehberi.com.tr tarafından mevcut kullanım koşulları veya hükümlerinde güncelleme yapılabilir ve bu güncellenen koşullar ziyaretçi veya üyeler tarafından kabul edilir. arnavutkoyrehberi.com.tr, kullanım koşullarının değişimine yönelik açıklama yapma ve ziyaretçi/üyelerin değiştirilen hükümlerden haberdar olma hakkına saygı göstermektedir. İşbu nedenle, kullanım koşullarına dair hüküm ve yükümlülükleri sitesinde erişime açık tutmaktadır.

Açık Yükümlülükler

1.arnavutkoyrehberi.com.tr tarafından sağlanılan hizmet herkese açıktır. Ücretsiz olarak portal kullanım hakkından yararlanan tüzel veya gerçek kişiler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde hareket etmelidir.

2.arnavutkoyrehberi.com.tr’u ziyaret amacıyla kullanan kişilerin üyeler tarafından yayınlanan ilanları görme ve üyenin izin verdiği kadarıyla iletişime geçme hakkına sahiptir. İşbu hakların kullanılmasından sebep doğacak haksızlık veya kanunsuzluklarla ilgili arnavutkoyrehberi.com.tr tarafından herhangi bir mesuliyet asla mevzu bahis değildir. Üyelerin veya ziyaretçilerin işleyeceği her türlü suçtan dolayı arnavutkoyrehberi.com.tr.com mesul tutulamaz.

3.arnavutkoyrehberi.com.tr, üye veya ziyaretçilerin arnavutkoyrehberi.com.tr markasını kullanarak yapacakları veya planladıkları her türlü kanunsuzluk için yetkili mercilere başvurma hakkını saklı tutar. Bu yönde tespit ve tayin edilen üye/ziyaretçilerin bilgileri, yargı mercilerince veya üçüncü şahıslarla paylaşılabilir. Kişi, özel bilgilerin ifşasına dair arnavutkoyrehberi.com.tr’a dava açamaz.

4.arnavutkoyrehberi.com.tr, ziyaretçiler veya üyeler tarafından kontrol edilen ilanların doğruluğunu araştırmakla yükümlü değildir. Bu sorumluluk, ilanla ilgilenen tüzel veya gerçek kişilere aittir. İlanda kullanılan görsel, yazı, iletişim bilgileri veya her türlü görsel, yazısal ve videosal içeriğin yanlışlığına dair arnavutkoyrehberi.com.tr hukuki olarak sorumlu tutulamaz.

5.arnavutkoyrehberi.com.tr, ziyaretçi veya üye bilgilerini depolayabilir. Bunları tasnif ederek kişi haklarına zarar gelmeyecek şekilde, sitenin hedef kitleye ulaşımı ve reklam çalışmalarının doğru şekilde tespit edilmesine yönelik kullanabilir.

 
İşbu hükümlerin hepsini arnavutkoyrehberi.com.tr’u kullanan tüzel ve gerçek kişiler kabul etmiş demektir. Aksi ikrar edilemez.

Üyelik sözleşmesinden doğan hak ve yükümlülükler okundu, anlaşıldı ve kabul edildi. Bu sitenin kullanımı ve hizmetlerinden faydalanmanın ifade ettiği yükümlülük, tasdik olundu.